آمار بازدید
  • بازدید کل:3,061,246
    • امروز:1,093
    • این هفته:49,511
  • آی پی:3.235.75.174

جزوات مذهبی

شهید مطهری
در این پست دانلود پی دی اف تمامی کتاب ها و مقالات استاد شهید آیت الله مرتضی مطهری را برای دانلود قرار می دهیم.
آموزش احکام
در این جزوه در قالب 178 صفحه احکام دینی ویژه پسران نوجوان و مطابق با فتوا و نظرات مرجع عالیقدر حضرت آیت الله ناصر مکارم شیرازی تهیه و تنظیم شده است.
جزوه 143 صفحه ای احکام روزه. مطابق با آخرین فتاواى رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله العظمى خامنه اى دام ظله العالى. دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای. تابستان 931
نت موسیقی
تلاوت قرآن کریم که توسط قاریان انجام می شود از آهنگ ها و موسیقی های خاصی برخوردار است. این سبک های خواندن به هفت نوع تقسیم می شود که به نام های دستگاه تلاوت معروفند. این دستگاه ها عبارتند از : بیات ، حجاز ، صبا ، رست ، نهاوند ، سه گاه (سگا) و چهارگاه. در این جزوه بصورت مختصر این دستگاه ها و جایگاه استفاده از آن ها توضیح داده شده است. تهیه و تنظیم: کانون علمی فرهنگی مشکات
تربیت
مجموعه نکات تربیتی بر گرفته شده از سخنان کارشناسان برنامه ی سمت خدا در شبکه ی 3 جمهوری اسلامی ایران. (با استفاده از متون ارائه شده از جلسات در سایت برنامه , samtekhoda.tv3.ir) این جزوه در قالب 415 صفحه به بیان نکات و سوالات کلیدی تربیتی ویژه نوجوانان می پردازد. برای مشاهده کامل مقاله باید آن را دانلود نمایید.
تجوید
جزوه ای 22 صفحه ای که تجوید سطح 1 قرآن کریم را بطور کامل آموزش می دهد.
نماز
این جزوه به زبانی ساده به آموزش نماز ویژه نوجوانان می نماید. همچنین جزوه ای یک صفحه ای در مورد نماز شب به آن پیوست شده است.
شبهات
این جزوه 60 صفحه ای به بیان تعدادی از شبهات مهم در مورد نظریه ولایت مطلقه فقیه و پاسخ به آنها می پردازد.
نفاق
در این پست آخرین شماره از مجموعه جزوات نفاق شناسی برای مشاهده و دانلود قرار داده می شود.
نفاق
در این پست قسمت دوم از مجموعه جزوات نفاق و نفاق شناسی برای مشاهده و دانلود قرار داده می شود.

صفحه‌ها