آمار بازدید
  • بازدید کل:3,061,867
    • امروز:1,701
    • این هفته:50,119
  • آی پی:3.235.75.174

مقالات ویژه نوجوانان

فایل های جلسه دوم کلاس فتوشاپ پیشرفته که مربوط به طراحی یک کره به همراه خانه ای درخشان و فانتزی می شود.
خبرنگاری
صاحب امتیاز: قرارگاه فضای مجازی سپاه محمدرسول الله)ص( تهران بزرگ ناشر: معاونت آموزش و آینده پژوهی قرارگاه
شهید مطهری
در این پست دانلود پی دی اف تمامی کتاب ها و مقالات استاد شهید آیت الله مرتضی مطهری را برای دانلود قرار می دهیم.
آموزش احکام
در این جزوه در قالب 178 صفحه احکام دینی ویژه پسران نوجوان و مطابق با فتوا و نظرات مرجع عالیقدر حضرت آیت الله ناصر مکارم شیرازی تهیه و تنظیم شده است.
عکاسی
این جزوه که ویژه اعضای کانون که در کلاس آموزش عکاسی شرکت می نمایند تهیه و تنظیم شده است. تهیه این جزوه توسط استاد عزیز برادر ابراهیم نجفی انجام شده است. این جزوه در مجموعه شامل 7 صفحه می باشد.
جزوه ای 93 صفحه ای که در آن به شناخت انواع مواد مخدر و راه های جلوگیری از اعتیاد به آن ها پرداخته شده است. این جزوه توسط کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد شناخت انواع مواد مخدر و عوارض ناشي از سوء مصرف آن تهیه و تنظیم شده است.
نت موسیقی
تلاوت قرآن کریم که توسط قاریان انجام می شود از آهنگ ها و موسیقی های خاصی برخوردار است. این سبک های خواندن به هفت نوع تقسیم می شود که به نام های دستگاه تلاوت معروفند. این دستگاه ها عبارتند از : بیات ، حجاز ، صبا ، رست ، نهاوند ، سه گاه (سگا) و چهارگاه. در این جزوه بصورت مختصر این دستگاه ها و جایگاه استفاده از آن ها توضیح داده شده است. تهیه و تنظیم: کانون علمی فرهنگی مشکات
تربیت
مجموعه نکات تربیتی بر گرفته شده از سخنان کارشناسان برنامه ی سمت خدا در شبکه ی 3 جمهوری اسلامی ایران. (با استفاده از متون ارائه شده از جلسات در سایت برنامه , samtekhoda.tv3.ir) این جزوه در قالب 415 صفحه به بیان نکات و سوالات کلیدی تربیتی ویژه نوجوانان می پردازد. برای مشاهده کامل مقاله باید آن را دانلود نمایید.
نماز
این جزوه به زبانی ساده به آموزش نماز ویژه نوجوانان می نماید. همچنین جزوه ای یک صفحه ای در مورد نماز شب به آن پیوست شده است.