نرم افزار آندرویید در مسیر آفتاب

از هر کجای این آب و خاک که قصد حرکت به سوی حرم مطهر امام رضا (ع) را داشته باشید، به یک راهنما نیاز دارید، چه جزو همراهان دائم‌السفر حریم رضوی باشید و چه جزو آن دسته از دوستانی که برای اولین مرتبه می‌خواهند به تنهایی به حرم مطهر رضوی مشرف بشوند، فقط کافی است با ما هم مقصد باشید تا یک محصول ارزنده و بی نظیر را به شما معرفی کنیم.نرم‌افزار اندرویدی «در مسیر آفتاب» یک ابزار رایگان و مناسب سفرهای جاده‌ای است که توسط اداره کل روابط عمومی آستان قدس رضوی و به منظور رفاه حال زائران گرامی حریم امن رضوی تهیه گردیده است. جهت دانلود به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

از هر کجای این آب و خاک که قصد حرکت به سوی حرم مطهر امام رضا (ع) را داشته باشید، به یک راهنما نیاز دارید، چه جزو همراهان دائم‌السفر حریم رضوی باشید و چه جزو آن دسته از دوستانی که برای اولین مرتبه می‌خواهند به تنهایی به حرم مطهر رضوی مشرف بشوند، فقط کافی است با ما هم مقصد باشید تا یک محصول ارزنده و بی نظیر را به شما معرفی کنیم.نرم‌افزار اندرویدی «در مسیر آفتاب» یک ابزار رایگان و مناسب سفرهای جاده‌ای است که توسط اداره کل روابط عمومی آستان قدس رضوی و به منظور رفاه حال زائران گرامی حریم امن رضوی تهیه گردیده است.
با نصب این نرم‌افزار مفید و کاربردی، شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیری که دارای استراحتگاه‌های بیشتری برای رسیدن به حرم علی بن موسی‌الرضا باشد از راهنمایی‌های یک مشاور زبده و کاربلد مجازی بهره ببرید. کار با این نرم‌افزار بسیار ساده بوده و رابط کاربری آن در نهایت روان بودن طراحی شده است. فقط کافی است که از صفحه اصلی، گزینه «انتخاب مسیر» را برگزیده و سپس شهر مبداء خود را از فهرست استان‌ها و شهرها انتخاب کنید.با کلیک روی هر شهر شما خواهید دانست که کدام یک از استراحتگاه‌های رضوی در کدام نقطه از مسیر شما به سوی مشهد مقدس قرار دارند و با علم به این موضوع، زمان بندی سفر جاده‌ای خود را برنامه‌ریزی کنید.

در صفحه اصلی برنامه، یک نقشه ایران نیز وجود دارد که با یک نگاه کلی، جانمایی استراحتگاه‌ها را به شما نشان می‌دهد.